Vietinis SEO Optimizavimas

Kaip Atsirasti „Google“ Žemėlapyje?

Kas Yra Vietinis SEO?

Vietinis SEO, yra procesas, kurio metu, svetainės optimizacija fokusuota į vietinę auditoriją. Internetinis puslapis, suteikia galimybę, pasiekti viso pasaulio auditoriją. Bet, ar tai visada gera idėja? Jei jūs turite kavinę Vilniuje, ar jums reikia, kad jus internete rastų žmonės esantys Kaune, Klaipėdoje ar Šiauliuose? Todėl, Vietinis SEO, suteikia galimybę, internetinį puslapį orientuoti į šalies regioną, miestą ar tik miesto rajoną.

SocialMediaToday.com duomenimis 46% visų „Google“ paieškų, ieškoma tam tikros vietos informacijos. 97% Paieškos variklio vartotojų, yra nors kartą vykdę paiešką, kad surastų vietinį verslą.

Vietinis SEO – Naujovė?

Manau, netikslinga šiuo metu vidinį SEO laykiti naujove. Raliai, Lokalus SEO yra nuo „Google Žemėlapiai“ programėlės atsiradimo pradžios. Tačiau, dažnai tai vis dar yra, vidutinės konkurencijos rinka. Nes, vietinės paieškos rezultatai priklauso nuo daug veiksnių, ar žmogus ieško naudodamasis žemėlapių aplikacija, tiesiog google.lt paieška ar iš namų kompiuterio.

 

Paiešką „Google“, tampa neatskiriama, mūsų kiekvienos dienos dalis. Nebesvarbu žmogaus amžius, lytis ar išsilavinimas. Kiekvieną dieną žmonės ieško naujo servizo automobiliui, kavinės kur pavalgyti, dantisto ar namų meistro. Visa tai atlieka „Google“ pagalba.

Prie bent kurios paieškos, pridėjus miesto pavadinimą (pvz. Kavinė Vilniuje) jūs vykdote vietinę paiešką. Ir verslai esantys paieškos viršuje, yra puikūs Vietinio SEO Optimizavimo pavyzdžiai.

Visiems žinoma, kalbant apie technologijas ir internetą jų augimas yra tiesiog eksponentiškas. Taip pat, ekonomika nesustoja augti, todėl kuriasi vis daugiau naujų įmonių, verslų ar internetinių portalų. Visi jie, anksčiau ar vėliau norės atsirasti „Google“ žemėlapiuose. Nuo visų šių veiksnių priklauso ir Vietinis SEO.

Kviečiame pasinaudoti vietinio SEO optimizavimu, nes kuo anksčiau tai padarysite, tuo lengviau bus ateityje!

Vietinis SEO - Didžiausi Privalumai

Matomumas

Daugiau žmonių pamatys jūsų verslą žemėlapiuose. Taip auginamas kompanijos žinomumas ar prekės ženklas.

Aukštesnės ``Google`` Pozicijos

Jūsų verslas, bus pavaizduojamas aukščiau organinių atsakymų ir reklamų (Google Ads). Todėl tai puikus šansas būti pirmu pasirinkimu, už labai mažą kainą.

Mažesnė Konkurencija

2018 metų duomenimis, tik 44% verslų, turi susikūrę „Google My Business“ paskyrą. Visų pirma, tai nemokama paskyra, kuri prieinama beveik kiekvienam verslui. Todėl, kol dar yra galimybė, būtų kvaila ja nepasinaudoti.

Išaugę Pardavimai

Daugiau potencialių klientų – daugiau pardavimų. Vietinis SEO Optimizavimas, yra vienas iš greičiausiai atsiperkančių marketingo būdų internete. Šiuo atveju, ne jums reikia ieškoti klientų, o klientai ieško jūsų paslaugos.

Pasitikėjimas

85% interneto vartotojų, pasitiki paliktais atsiliepimais internete, lyg tai būtų draugo patarimas (Šaltinis). Todėl, „Google“ Vietinis SEO Optimizavimas, yra puikus būdas sulaukti naujų klientų.

Daugiau Skambučių

Atlikus Vidinį SEO Optimizavimą, klientai matys jūsų kontaktus. Realu, kad matydami jūsų telefono numerį, jie norės jums paskambinti.
SEO Paslaugos kaina
Vietinė Paieška – Tikslinė Auditorija

Pirmoji priežastis, kodėl žmonės naudoja vietinę paiešką, kad surastų vietinį verslą. Antroji priežastis, kad surasti specifinį produktą ar paslaugą. Akivaizdu, kad daug žmonių žino, ko jie ieško ir ko jie nori. Tačiau, taip pat, didelė dalis žmonių neturi pasirinkę specifinės prekės ar paslaugos.

Vietinis SEO Optimizavimas, suteikia galimybę, jums turėti geresnę poziciją. Poziciją, kurioje jūsų ieško potencialūs klientai. Ieško paslaugos ar prekės kurią jūs turite! Tapkite pasiekiami, savo potencialių klientų!