Kodėl jums reikalingos SEO Paslaugos

 

Manau tikrai esate girdėję apie SEO.  Esate ne kartą skaitę , jog SEO Paslaugos padeda pritraukti naujų klientų, nežinomas įmones paverčia vienom žinomiausių, yra ilgalaikė investicija. Pabandykime surasti pagrindines priežastis, kodėl Jums yra reikalingos SEO paslaugos.

1.  Organinė paieška (angl. Organic Search) dažniausiai yra pirminis svetainės lankomumo šaltinis

Organinė paiška yra didelė dalis daugumos internetinių svetainių, taip pat kritinis komponentas nukreipiant pirkėjus į WWW svetainę.

Kaip dauguma žino google yra populiariausia paieškos sistema ir jos konkurentai Yahoo, Bing, Baidu, Yandex, DuckDuckgo ir daugelis kitų pasiima tik mažą pyrago dalį. Daugumos internetinių svetainių duomenimis google užima 75 procentus visos rinkos.

Google yra lankomiausia interneto svetainė pasaulyje, taip pat yra populiariausio  elektroninio pašto tiekėja (Gmail) su daugiau nei milijardu vartotojų, taip pat verta paminėti, kad jiems priklauso antra didžiausia paieškos sistema pasaulyje YouTube.

Todėl Seo Paslaugos dėka tapti matomu šiose paieškos sistemose yra būtina.

SEO Specialistas
SEO PASLAUGOS

2. SEO nėra tik kaina - tai investicija

Tai investicija su didelia grąža.  Yra begalė raktažodžių su puikiu konversijų rodikliu, tačiau jei su šiuo raktažodžiu esate tik antrame google puslapyje iš SEO naudos turėsite labai labai mažai. Neveltui SEO pasaulio rinkoje yra sulyginamas su investicija į nekilnojamą turtą. Esant Top 3 rezultate google paieškoje gali atpirkti SEO kaina per labai greitą laiką. Be to šį rezultatą SEO pagalba galima išlaikyti ilgą laiką.

3. Neužtenka gražios interneto svetainės

Sveikiname, jūs turite nepakartojamą interneto puslapį, bet net jei tai ir būtų pats gražiausias puslapis Lietuvoje, to nepakanka. Jums visų pirma reikia lankytojų ir šioje vietoje jums gali padėti SEO specialistas. Mūsų patarimas SEO Specialistą įtraukti jau kuriant svetainę. Tokiu atveju išvengsite daugelio klaidų kurių nereiks taisyti vėliau. Kai kuriais atvejais jau suindeksuotos klaidoms ištaisyti gali prireikti mėnesių, o kartais net ir metų.

4. SEO yra ne tik SEO-draugiška CMS

Jūs nusipirkote puslapį ir pardavėjas jums pasakė, jog tai yra SEO-draugiška (angl. SEO friendly) ir SEO optimizuota svetainė? Nebūkite apgaudinėjami. Tai toli gražu nėra SEO kurio jums užteks. Google algoritmai netikrina svetainės kodo, jie tikrina turinį.

Google turi daugiau kaip 200 reitingavimo faktorių ir juos keičia daug kartų metuose. CMS (angl. content management system)  kodas yra tik maža SEO dalis, kuri suteikia jūsų svetainei tinkamus pagrindus.

5. Geras SEO taip pat reiškia geresnią vartotojo sąsają

Visi nori turėti puslapius su aukštais reitingavimo indeksais. Tačiau ne visi supranta, kad didelę dalį google pozicijose reiškia puslapio vartotojo patirtis (angl. user experience).

Šiais laikais google algoritmas yra puikiai išvystytas ir atskiria kurie puslapiai patinka vartotojams ir kurie nelabai. Juk kiekvienas lankytojas naršydamas jūsų svetainę žino ko jis nori, tačiau jei vartotojai nesugeba surasti ko jiems reikia tai gali daryti didelę įtaką jūsų reitingavimui. Todėl SEO Specialistas yra pasirengęs padėti paversti jūsų puslapį kuo patrauklesnį jūsų lankytojams.

6. Jei nesate pirmame google paieškos puslapyje, lankytojų beveik neturėsite

Turbūt niekam nepaslaptis, jog nesant pirmame puslapyje, susilaukti lankytojų iš organinio srauto yra beveik neįmanoma.

Neseniai atlikti tyrimai parodė, kad pirmi trys google paieškoje esantys puslapiai išnaudojantys SEO Paslaugos privalumus susilaukia 40 procentų google lankytojų. Visi kiti pirmame puslapyje esantys susilaukia apie 30 procentų, o antras google puslapis dažniausiai išvis negauna paspaudimų.

Ką tai reiškia?

  • Jei nesate pirmame puslapyje, privalote atsirasti.
  • Jei ne tik pirmi puslapiai susilaukia paspaudimų, galime daryti išvadą, kad vis dar yra daug nišų kur lankytojai neranda jiems reikalingos informacijos.